Siedziba firmy

Automark Sp. z o.o.
98-220 Zduńska Wola ul. Mostowa 3
tel. (43) 823-67-05
tel. 600-352- 926
fax. (43) 823-68-91
automark@automark.co

Pn-Pt: 8.00-16.00
Sob:   8.00-13.00

Administracja:

Dyrektor handlowy: Witold Koguciuk wew. 28
w.koguciuk@automark.co
Kadry: Ewa Pilarek wew. 25
e.pilarek@automark.co
Księgowość: Urszula Han wew. 29
u.han@automark.co
Kasa: Jolanta Pająk wew. 26

Paliwa:

Kierownik stacji paliw: Michał Rychlewski wew. 36
m.rychlewski@automark.co
Olej opałowy: Monika Kaczmarek wew.37
m.kaczmarek@automark.co

Bosch Service:

tel. 784 323 370
Kierownik serwisu: Ciompala Aleksander wew. 24
automark@bosch-service.pl
Sklep: Filip Bober wew. 24
bosch.sklep@automark.co

Pn-Pt: 7.00-16.00
Sob:   8.00-13.00

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:

wew. 39 oskp@automark.co

Pn-Pt: 8.00-17.00
Sob:   8.00-13.00

Montaże

Automark Montaże
98-220 Zduńska Wola ul. Mostowa 3
tel. (43) 823-67-05

Zabudowy specjalistyczne: Witold Koguciuk
w.koguciuk@automark.co
tel. 602-523-073

Informacje

Internet: www.automark.co
NIP: 8291673095
REGON: 100283673
KRS: 0000269816

Stacja Paliw Orlen nr: 7239

Zduńska Wola ul. Mostowa 3
wew. 42 lub tel. 784-323-530
DKV, FLOTA, VITAY, UTA
Czynna: 24h Mapa dojazdu.

Stacja Paliw Orlen nr: 7481

Sieradz ul. Zakładników 18
tel. (43) 826-53-72
DKV, FLOTA, UTA
Czynna: 24h Mapa dojazdu.